Чим Незадоволені Розробники В Українському It

Чим Незадоволені Розробники В Українському It

«Дуже важко пройти рев’ю за чек-листом, було б набагато краще критерії підвищення позиції поміняти замість використання чек-листа». «Постійна Вакансія Team Lead нестача пристроїв для тестування, труднощі з покупкою нового обладнання. Доводиться використовувати особисті речі / пристрої «.

Також невдоволення викликають погані умови медичної страховки і відсутність компенсації спортзалу. У цій категорії оцінювали офіс компанії, робоче місце співробітників і графік роботи. У цьому блоці респонденти залишили 1346 коментарів. Серед найбільш поширених проблем респонденти називали погану вентиляцію, тісні опенспейси, недостатня кількість туалетів і погане оснащення кухонь. Опитані розробники згадували, що компанія часто не компенсує їм кошти, витрачені на сторонні освітні курси.

Овертайми, Відпустки І Поганий Соцпакет Чим Незадоволені Розробники В Українському It

Чи не будеш овертаймити — буде купа невдоволень і багато здивувань, що у тебе є особисте життя поза роботою». «Старий радянський інститут, проблеми з опаленням і гарячою водою, ремонт є тільки на поверхах компанії і то дуже простенький. Кабінетна система нагадує що завгодно, крім сучасної IT-компанії «. Також деякі респонденти скаржилися на побутові проблеми на кшталт несмачного капучино і поганого прибирання туалетів. В рамках складання рейтингу роботодавців видання DOU зібрало скарги розробників на умови роботи в українських IT-компаніях. Нагадаємо, що за підсумками 2019 року кількість фахівців в топових IT-компаніях України зросла до 67 тисяч.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram. «Лікарняних немає, страховки немає, компенсацій курсів немає, ліцензії IDE не оплачуються». «Загальнодержавні святкові дні в більшості не є вихідними в компанії».

Овертайми, Відпустки І Поганий Соцпакет Чим Незадоволені Розробники В Українському It

Також розробники скаржилися, що ходити на подібні курси виходить тільки вільний від роботи час. Деякі розробники згадували, що заявлена в вакансії зарплата не відповідає реальній. Багато скаржилися на непрозорий і нерегулярний процес перегляду виплат, https://wizardsdev.com/ а також — неоплачувані овертайми. Українські розробники скаржаться на неконкурентні зарплати, овертайми і невелика кількість днів відпустки. Часто опитані скаржилися на відсутність можливостей для зростання і відсутність зворотного зв’язку.

  • Чи не будеш овертаймити — буде купа невдоволень і багато здивувань, що у тебе є особисте життя поза роботою».
  • Тільки СЕО, який стежить за камерами, як хто працює, трекає час входу / виходу.
  • В рамках складання рейтингу роботодавців видання DOU зібрало скарги розробників на умови роботи в українських IT-компаніях.

Тільки СЕО, який стежить за камерами, як хто працює, трекає час входу / виходу. Невдоволення розробників викликають непрофесійний менеджмент, застарілі технології та токсичну корпоративну культуру. «Навчання стало тільки внутрішнім, і відвідування зовнішніх тренінгів та конференцій компанія більше не покриває».

Овертайми, Відпустки І Поганий Соцпакет Чим Незадоволені Розробники В Українському It

Вибивати», через що іноді є сумніви щодо того, чи дійсно компанія так цінує своїх співробітників «.

Kategoriler

Copyright © 2015-2021 All Rights Reserved.